Byłam na basenieee z Pawłem :D huhuhuhu xd I mam nowy korektor xd - Ździśka 2 . :D Kiedys na moj korektor powiedzialam zdisiek i tak zostaloo ;dd
Śmierdze chlorem T.T Fuuuuul . ;c
Ale luubie pływać ;d Zwała była bo zabrałam Pawłowi telefon i wysłałam sms do jakiejś ' Agnieszki' o treści 'Kocham Cię' :D mvahahahahaahhahah ;>
ja narazie konce zaraz edytuje ta notke, bo tata potrzebuje mojego laptopaa ;d :*
niedziela, 21 października 2012
sobota, 20 października 2012
przytulić , wypłakać i powiedzieć jaki świat jest zły .
Już nie jestem z Kubą , ale kit, tak będzie lepiej ;3 I dla niego i dla mnie . Tym bardziej jak nic do mnie nie czuł :) Jestę wolnym ptakię :D Kocham go, wiem to, on to wie, ale jesteśmy BESTFRENDS4EVER :d Joł zioom ;d Teraz gadamy normaalnie :)
Oglądałam mam talentt ;d i piszę wgl dziś nudno jakoś :D mykam nie mam weny ;D ppapapapapa <3
Oglądałam mam talentt ;d i piszę wgl dziś nudno jakoś :D mykam nie mam weny ;D ppapapapapa <3
Maasa nauuuki ;//
Jejku . Mam strasznie dużo nauki . :/ Angielski , przyra , matma, fortepiaann :c
Ale sie dałam nabrać Emilyy xd Zaczęła mnie nabierać że ją obgadywała , a później : 'Taki taam żarcik xd '
Jak ja ją kocham <3 Jak siostrę.! :3
Idę na Pocztę + zdjęcia ;3 ;d Bayyy :*
A właśnie . proszę nie kopiować i nie udostępniać zdjęć z mojego blooga , gdyż są zastrzeżone prawami autorskimi . :D Po polskiemu : są mojego wykonania ;d Tylko niektóre będą z np . loveit.pl :)
Ale sie dałam nabrać Emilyy xd Zaczęła mnie nabierać że ją obgadywała , a później : 'Taki taam żarcik xd '
Jak ja ją kocham <3 Jak siostrę.! :3
Idę na Pocztę + zdjęcia ;3 ;d Bayyy :*
A właśnie . proszę nie kopiować i nie udostępniać zdjęć z mojego blooga , gdyż są zastrzeżone prawami autorskimi . :D Po polskiemu : są mojego wykonania ;d Tylko niektóre będą z np . loveit.pl :)
piątek, 19 października 2012
Yo ;d
Dzis tylko 3 lekcjeeeeeeeee <3 luuuuuzik ;3 Ohohohoh :x Mmm ;3 Moookaate <3 *.* Taak sobie siedze i oglądam Pj zaginiony świat . Siedze u mojego BRATA w pokoju, bo jest na studiach ;3 Ma 22 lata lol xd
Chyba mój chłopak mnie nie kocha ... :/ Ma na imie Kuba ;d
Dzis robilam zdjęcia :D Ale nie sobie jak te plastiki sweet focie tylko zdjęcia takie lasu ;3 Lubie roobić zdjęcia . :D Próbowałam zrobić sobie smileya :3 Kooocham Kolczyki ;3 Sama mam 3 w lewym uchu i 1 w prawym ;d A le już niedługo bd miała smileya, i w pempku <3 *.*
Ale spok . mykam bo musze sie wyspac ;d Bayy <3
JUUTROOO BAAASEN Z PAAAWŁEEEM XD (kolegą) ;d
Chyba mój chłopak mnie nie kocha ... :/ Ma na imie Kuba ;d
Dzis robilam zdjęcia :D Ale nie sobie jak te plastiki sweet focie tylko zdjęcia takie lasu ;3 Lubie roobić zdjęcia . :D Próbowałam zrobić sobie smileya :3 Kooocham Kolczyki ;3 Sama mam 3 w lewym uchu i 1 w prawym ;d A le już niedługo bd miała smileya, i w pempku <3 *.*
Ale spok . mykam bo musze sie wyspac ;d Bayy <3
JUUTROOO BAAASEN Z PAAAWŁEEEM XD (kolegą) ;d
czwartek, 18 października 2012
Siema ;)
Jestem Ania, to mój nowy blog-pamiętnik BLA BLA BLA BLA ;d Mam naście lat, mieszkam w zachodniopomorskim . Będę tu opisywać dni, przemyślenia .. I takie tam ; ) Mam I love it , blogi na blogerze, blogi na wp, kilka strona na fb , fbl , pingera i wiele innych ; ) ...
Mam 3 prawdziwe przyjaciółki :3
-Emily <3 . :*
- Pati <3 :*
-Evelinn <3 :*
-Susann . :3
Jest taka Sara u mnie w sql .. NIE NAWIDZE JEJ . Jak mam taką rzecz jak ona , lub jej czegoś nie powiem lub nie dam , to sie obraża . -.- ale kit ;)
Kocham grać w siatkówkę i w ręczną <3 ohohohoh :D
narazie tyle, jutro dokoncze ;*
Mam 3 prawdziwe przyjaciółki :3
-Emily <3 . :*
- Pati <3 :*
-Evelinn <3 :*
-Susann . :3
Jest taka Sara u mnie w sql .. NIE NAWIDZE JEJ . Jak mam taką rzecz jak ona , lub jej czegoś nie powiem lub nie dam , to sie obraża . -.- ale kit ;)
Kocham grać w siatkówkę i w ręczną <3 ohohohoh :D
narazie tyle, jutro dokoncze ;*
Subskrybuj:
Posty (Atom)