Już nie jestem z Kubą , ale kit, tak będzie lepiej ;3 I dla niego i dla mnie . Tym bardziej jak nic do mnie nie czuł :) Jestę wolnym ptakię :D Kocham go, wiem to, on to wie, ale jesteśmy BESTFRENDS4EVER :d Joł zioom ;d Teraz gadamy normaalnie :)
Oglądałam mam talentt ;d i piszę wgl dziś nudno jakoś :D mykam nie mam weny ;D ppapapapapa <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz