czwartek, 18 października 2012

Siema ;)

Jestem Ania, to mój nowy blog-pamiętnik BLA BLA BLA BLA ;d Mam naście lat, mieszkam w zachodniopomorskim . Będę tu opisywać dni, przemyślenia .. I takie tam ; ) Mam I love it , blogi na blogerze, blogi na wp, kilka strona na fb , fbl , pingera i wiele innych ; ) ...

Mam 3 prawdziwe przyjaciółki :3
-Emily <3 . :*
- Pati <3  :*
-Evelinn <3 :*
 -Susann . :3

Jest taka Sara u mnie w sql .. NIE NAWIDZE JEJ . Jak mam taką rzecz jak ona , lub jej czegoś nie powiem lub nie dam ,  to sie obraża .  -.- ale kit ;)

Kocham grać w siatkówkę i w ręczną <3 ohohohoh :D


narazie tyle, jutro dokoncze ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz