Byłam na basenieee z Pawłem :D huhuhuhu xd I mam nowy korektor xd - Ździśka 2 . :D Kiedys na moj korektor powiedzialam zdisiek i tak zostaloo ;dd
Śmierdze chlorem T.T Fuuuuul . ;c
Ale luubie pływać ;d Zwała była bo zabrałam Pawłowi telefon i wysłałam sms do jakiejś ' Agnieszki' o treści 'Kocham Cię' :D mvahahahahaahhahah ;>
ja narazie konce zaraz edytuje ta notke, bo tata potrzebuje mojego laptopaa ;d :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz