niedziela, 21 października 2012

Uoou :D

Byłam na basenieee z Pawłem :D huhuhuhu xd I mam nowy korektor xd - Ździśka 2 . :D Kiedys na moj korektor powiedzialam zdisiek i  tak zostaloo ;dd

Śmierdze chlorem T.T Fuuuuul . ;c
Ale luubie pływać ;d Zwała była bo zabrałam Pawłowi telefon i wysłałam sms do jakiejś ' Agnieszki' o treści 'Kocham Cię' :D  mvahahahahaahhahah  ;>



ja narazie konce zaraz edytuje ta notke, bo tata potrzebuje mojego laptopaa ;d :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz