piątek, 19 października 2012

Yo ;d

Dzis tylko 3 lekcjeeeeeeeee <3 luuuuuzik ;3 Ohohohoh :x  Mmm ;3 Moookaate <3 *.* Taak sobie siedze i oglądam Pj zaginiony świat . Siedze u mojego BRATA  w pokoju, bo jest na studiach ;3 Ma 22 lata lol xd
Chyba mój chłopak mnie nie kocha ... :/ Ma na imie Kuba ;d
Dzis robilam zdjęcia :D Ale nie sobie jak te plastiki sweet focie tylko zdjęcia takie lasu ;3 Lubie roobić zdjęcia . :D  Próbowałam zrobić sobie smileya :3 Kooocham Kolczyki ;3 Sama mam 3 w lewym uchu i 1 w prawym ;d A le już niedługo bd miała smileya, i w pempku <3 *.*
Ale spok . mykam bo musze sie wyspac ;d Bayy <3

JUUTROOO BAAASEN Z PAAAWŁEEEM XD (kolegą) ;d

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz