Jejku . Mam strasznie dużo nauki . :/ Angielski , przyra , matma, fortepiaann :c
Ale sie dałam nabrać Emilyy xd Zaczęła mnie nabierać że ją obgadywała , a później : 'Taki taam żarcik xd '
Jak ja ją kocham <3 Jak siostrę.! :3
Idę na Pocztę + zdjęcia ;3 ;d Bayyy :*
A właśnie . proszę nie kopiować i nie udostępniać zdjęć z mojego blooga , gdyż są zastrzeżone prawami autorskimi . :D Po polskiemu : są mojego wykonania ;d Tylko niektóre będą z np . loveit.pl :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz