sobota, 20 października 2012

Maasa nauuuki ;//

Jejku  . Mam strasznie dużo nauki . :/ Angielski , przyra , matma, fortepiaann :c

Ale sie dałam nabrać Emilyy xd Zaczęła mnie nabierać że ją obgadywała , a później : 'Taki taam żarcik xd '
Jak ja ją kocham <3 Jak siostrę.! :3

Idę na Pocztę + zdjęcia ;3 ;d  Bayyy :*


A właśnie . proszę nie kopiować i nie udostępniać zdjęć z mojego blooga , gdyż są zastrzeżone prawami autorskimi . :D Po polskiemu : są mojego wykonania ;d Tylko niektóre będą z np . loveit.pl :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz